Hoejers

Het Hoej-Hoej-Comité bestaat uit de volgende zes personen:

Hoej-Hoej-Comité 2016

Henk Vaessen
Benoemd tot comitélid op 16 november 1991 als opvolger van de teruggetreden Zef Hoenen. Henk is penningmeester en zorgt voor het maken van allerlei attributen.
John Imming
Benoemd tot comitélid op 10 februari 1996 als opvolger van de teruggetreden Frans Pieper. John is sinds zijn benoeming secretaris en houdt het archief bij. Op 20 december 2012 is John verkozen tot president.
Twan Daemen
Benoemd tot comitélid op 27 oktober 2001 als opvolger van de teruggetreden Jos Thissen. Twan zorgt voor de audioapparatuur en is natuurlijk de maker van de Geet.
Ben Derks
Benoemd tot comitélid op 20 oktober 2012 als opvolger van de teruggetreden Jo Reijnders. Ben draagt mede zorg voor de PR.
Arcèn Bruls
Benoemd tot comitélid op 4 januari 2014 als opvolger van Ben Hendriks. Arcèn zorgt voor de website, sociale media en PR.
Cheylan Thissen
Benoemd tot comitélid op 2 januari 2016 als opvolger van de teruggetreden Leo Mevissen.

 

De oprichters en overige comitéleden:

De zes oprichters:

De oprichters in 1960

Arnold Thissen
Overleden op 24 april 1983
Frans Palant
Overleden op 9 december 1962
Juup Rademakers
Teruggetreden in 1961, overleden op 12 mei 1967
Sjeng Hendriks
Lid Wieeze Road op 8 december 1984, overleden op 15 november 1996
They Daemen
Lid Wieeze Road op 14 januari 1989, overleden op 10 juli 2001
Leo Hendriks
Lid Wieeze Road op 17 november 1984, overleden op 6 september 2003

 

Overige leden:

Herman Dummer 
Benoemd tot comitélid op 17 maart 1961 als opvolger van de teruggetreden Juup Rademakers, overleden op 12 maart 1974.
Leo Benders 
Benoemd tot comitélid op 8 november 1963 als opvolger van de overleden Frans Palant. Lid Wieeze Road op 10 november 1984, overleden op 8 april 1995.
Frans Pieper
Benoemd tot comitélid op 7 februari 1975 als opvolger van de overleden Herman Dummer. Benoemd tot president in 1983, lid van de Wieeze Road en ere-president op 6 januari 1996, overleden op 22 mei 2000.
Zef Hoenen 
Benoemd tot comitélid op 8 december 1984 als opvolger van de teruggetreden Leo Hendriks. Lid Wieeze Road op 16 november 1991.
Jos Thissen 
Benoemd tot comitélid op 17 november 1984 als opvolger van de teruggetreden Sjeng Hendriks. Lid Wieeze Road op 10 januari 2002.
Jo Reijnders
Benoemd tot comitélid op 22 juni 1984, na overlijden van Arnold Thissen in 1983. Op 10 november 1984 benoemd tot secretaris en op 17 januari 1996 tot president als op opvolger van Frans Pieper. Lid Wieeze Road op 29 februari 2012.
Ben Hendriks
Benoemd tot comitélid op 10 november 1984 als opvolger van de teruggetreden secretaris Leo Benders. Lid Wieeze Road 4 januari 2014.
Leo Mevissen
Benoemd tot comitélid op 14 januari 1989 als opvolger van de teruggetreden They Daemen. Lid Wieeze Road 2 januari 2016.

In 1984 besloot het comité tot en verjongingskuur. Voor de terugtredende leden werd de Wieeze Road opgericht, waarvan een Hoejer sindsdien bij terugtreden automatisch lid wordt. Ook oudere Bij-Hoejers of andere leden van verdiensten kunnen in de Wieeze Road worden benoemd.

 

Overige leden van de ‘Wieeze Road’.

Mw. Adams-van der Sterren †,  Dhr. G. Camps †,  Mw. B. Daemen-Brauers,  Mw. H. Hendriks-Meise †,  Mw. T. Hendriks-Diederen †,  Dhr. J. Hendriks †,  Mw. M. Hendriks-Scheren †,  Dhr. H. Jeurissen †,  Dhr. A. Pagen †,  Mw. M. Pieper-Hoeppe †,  Mw. P. Raes-Palant †,  Dhr. M. Schmeetz †,  Mw. L. Scheren,  Dhr. G. Schröder †,  Dhr. J. Schröder †,  Mw. Thissen-Bruls †,  Dhr. J. Wijnands †

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*